Kurs kelnerski Gdańsk - Szkolenie kelnerskie Trójmiasto - Kurs kelner Gdynia Sopot
Kurs flair
Strona głównaO nasDlaczego myKursyBon na kursKontakt
O nas

Nasze usługi obejmują:

Profesjonalny Kurs Kelnerski
Profesjonalny Kurs Kelnerski skierowany jest do osób zainteresowanych pracą w zawodzie kelnera, jak i do osób, które tylko hobbystycznie chcą poznać zasady perfekcyjnego serwisu obsługi gości. Kurs trwa 20 godzin wykładowych i kończy się egzaminem. Po ukończeniu szkolenia absolwent otrzyma Certyfikat w dwóch językach: polskim i angielskim, co znacznie ułatwi znalezienie pracy za granicą. Szkolenie odbywa się w profesjonalnym lokalu przystosowanym do szkoleń gastronomicznych.

Koszt kursu wynosi 590 zł.

W cenie zawarty jest koszt materiałów szkoleniowych, certyfikat, wszelki niezbędny sprzęt oraz towar.

 

Szczegółowy opis kursu znajduje się w zakładce "DLACZEGO MY" oraz  "KURSY".

Masters of Bartenders to firma usługowa z branży szkoleniowej, oferująca klientom profesjonalny kurs i szkolenie kelnerskie. Fundamentem firmy są profesjonaliści z gastronomii, których na co dzień można spotkać w najlepszych trójmiejskich lokalach. Pragniemy zapewnić naszym klientom najwyższy poziom świadczonych usług, poprzez wprowadzenie wielu innowacyjnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Nasza firma stworzona jest przez pasjonatów, którzy zdobywali doświadczenie w najlepszych restauracjach, hotelach, kawiarniach, klubach czy barach. Masters of Bartenders to firma dynamiczna, innowacyjna, wyznaczająca nowy, wyższy poziom świadczonych usług. Poza kursami otwartymi organizujemy również szkolenia zamknięte: dla pracowników lokali gastronomicznych, dla szkół oraz kursy indywidualne. Posiadamy również własną agencję barmańską oraz firmę oferującą profesjonalne doradztwo gastronomiczne. Mieliśmy przyjemność prowadzić nasze kursy i szkolenia m.in. w Gdańsku, Gdyni, Bydgoszczy, Elblągu, Olsztynie, Szczecinie, Tczewie i Sopocie.

Dlaczego warto zapisać się na kurs kelnerski?

Kelnerzy są niezbędni w praktycznie wszystkich lokalach gastronomicznych, nie tylko w licznych restauracjach ale również w hotelach, kawiarniach czy pubach, których u nas nie brakuje.

Zostań jednym z nich! Zdobądź zawód oraz nowe kwalifikacje i umiejętności!
Rynek gastronomiczny rozwija się od wielu lat bardzo intensywnie w Polsce. Dlatego aby móc odnieść sukces niezbędny jest profesjonalizm. Każdy profesjonalny kelner  zarabia o wiele więcej napiwków oraz jest atrakcją lokalu, która przyciąga kolejnych gości.


Dlatego nie warto zwlekać! Podejmij ten krok, zainwestuj w siebie, zapisz się na kurs i poznaj tajniki sztuki kelnerskiej i zasady perfekcyjnego serwisu i obsługi gości w restauracji!

Data:  Miejsce:  
2019Gdańsk


Zapoznaj się też z ofertą Profesjonalnych Kursów Barmańskich

COPYRIGHTS © 2012 MASTERS OF BARTENDERS

Kurs kelnerski Gdańsk - Szkolenie kelnerskie Trójmiasto - Kurs kelner Gdynia Sopot Pomorskie Elbląg Bydgoszcz Toruń Olsztyn Rumia


© Kurs Kelnerski Masters of Bartenders. Kopiowanie treści strony bez zgody administratora zabronione.
Projekt oraz wykonanie:strony www gdynia